Lajme

Këmbësori u përplas nga makina në Korçë-Pogradec, ndërron jetë në spital

Ka ndërruar jetë në spital këmbësori i cili u përplas mbrëmjen e sotme nga një mjet në aksin Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se burri u përplas nga mjeti dhe më pas nga disa makina të tjera pasi nuk e  kanë parë për shkak të mungesës së ndriçimit në rrugë.  Shoferi është larguar me e shpejtësi nga vendngjarja, duke e lënë të plagosurin në mes të rrugës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  aksidentit, si dhe identifikimin e shoferit që e shkaktoi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close