Lajme

Këmbimi Valutor, 01 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, Paundit Britanik dhe Euros

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 104.3 Shitet 105.1

Euro: Blihet 121.3 Shitet 121.8 Paundi Britanik : Blihet 140.5 Shitet 141.7 Franga Zviceriane: Blihet 111.6 Shitet 112.4

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: