Lajme

Këmbimi Valutor, 03 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Frangës Zvicerane, ndërkohë Paundi Britanik dhe Euroja kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 102.5 Shitet 103.3 Euro: Blihet 121.6 Shitet 122.2 Paundi Britanik : Blihet 141 Shitet 142.1 Franga Zviceriane: Blihet 111.5 Shitet 112.6.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: