Lajme

Këmbimi Valutor, 19 Tetor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Frangës Zvicerane, Euros, Dollarit dhe Paundit Britanik. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.5 Shitet 105.2

Euro: Blihet 121.3 Shitet 121.8

Paundi Britanik : Blihet 142.9 Shitet 143.9

Franga Zviceriane: Blihet 112.6 Shitet 113.4

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: