Lajme

Këmbimi valutor, 20 shtator

Monedha e eurozonës, shitet sot me 121.8 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 103.7 lekë. Paundi britanik kap sot vlerën e 142.2 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.1 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.94 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: