Lajme

Këmbimi valutor 24 dhjetor. Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.1 lekë dhe shitet me 108.1 lekë.

Ndërkohë euro blihet me 113.7 lekë dhe shitet me 114.4 lekë.

Paundi britanik ka pësuar një rënie të ndjeshme. Sot ai blihet me 128.4 lekë dhe shitet me 130.2 lekë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close