Lajme

Këmbimi valutor 28 janar/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar qendrueshmeri. Paundi britanik sot blihet me 132 lekë dhe shitet me 133 lekë, duke treguar forcim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close