Lajme

Këmbimi Valutor, 6 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.2 Shitet 107.1

Euro: Blihet 120.4 Shitet 121

Paundi Britanik : Blihet 142.8 Shitet 144

Franga Zvicerane: Blihet 115.5 Shitet 116.3

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close