Lajme

Këmbimi Valutor e mërkurë 17 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:     Blihet 106.5  Shitet 107.3 Euro:  Blihet 121.4   Shitet 122.1 Paundi Britanik :   Blihet 142.8                               Shitet 144.1 Franga Zvicerane:  Blihet 114.6   Shitet 115.5.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: