Lajme

Këmbimi valutor/ Euro dhe dollari ne rritje, me sa shiten dhe blihen diten e sotme

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.2 lekë dhe shitet me 108.3 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar forcim.Paundi britanik sot blihet me 131 lekë dhe shitet me 132.5 lekë, me forcim gjithashtu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close