Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 107.5 lekë dhe do shitet me 108.4 lekë.

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.6 lekë dhe shitur me 116.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130.1 lekë dhe shitet me 131 lekë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close