Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.6 lekë.

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.6 lekë dhe shitur me 116.2 lekë. Paundi britanik sot blihet me 130.5 lekë dhe shitet me 131.5 lekë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close