Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Dollari amerikan ka pësuar sërish një rënie ditën e sotme. Në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet me 102.2 lekë dhe do të shitet me 103.1 lekë.

Monedha evropiane në Shqipëri do të blihet me 112.2 lekë dhe do të shitet me 112.8 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.4 lekë dhe do të shitet me 114.3. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 127.7 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close