Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet me 100.7 lekë dhe do të shitet me 101.5 lekë.

Monedha evropiane do të blihet me 110.8 lekë dhe do të shitet me 111.4 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 112 lekë dhe do të shitet me 112.9 lekë, ndërsa paundi britanik do të blihet me 125.5 lekë dhe do të shitet me 126.6 lekë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close