Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 100.3 lekë dhe shitet me 101.2 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro sot blihet me 110.9 lekë dhe shitet me 111.5 lekë.

Franga zvicerane sot blihet me 112.3 lekë dhe shitet me 113.2 lekë, ndërsa paundi britanik blihet me 126.4 lekë dhe shitet me 127.5 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close