Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 99 lekë dhe do të shitet me 100.3 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 106.2 lekë dhe do shitet me 107.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 108.4 lekë dhe do shitet me 124.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 123 lekë dhe do të shitet me 124.5 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close