Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.9 lekë dhe do të  me 101.7 lekë.

Monedha evropiane, euro do të blihet me 107.4 lekë dhe do blihet me 109.4 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 111.9 lekë dhe do të shitet me 113.9 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 124.4 lekë dhe do të shitet me 127 lekë

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close