Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.2 lekë dhe do të shitet me 101.1 lekë.

Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do të blihet me 105.9 lekë dhe do të shitet me 106.7 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 108.7 lekë dhe do të shitet me 109.7 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 121.4 lekë dhe do të shitet me 122.4 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro,

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close