Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 92.7 lekë dhe do të shitet me 95.7 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 102.1 lekë dhe do të shitet me 104.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 105.4 lekë dhe do të shitet me 107.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 117.8 lekë dhe do të shitet me 120.3 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close