Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.3 lekë dhe do të shitet me 96.3 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 103.8 lekë dhe do të shitet me 105.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 107.5 lekë dhe do të shitet me 109.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 119.2 lekë dhe do të shitet me 121.5 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close