Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 94.2 lekë dhe do shitet me 95.7 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane do të blihet me 103.4 lekë dhe do të shitet me 104.5 lekë.

Franga zvicerane sot do të blihet me 107 lekë dhe do të shitet me 108.6 lekë, ndërsa paundi britanik do të blihet me 119.2 lekë dhe do të shitet me 120.8 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close