Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 98.8 lekë dhe shiten me 101.6 lekë.

Monedha evropiane do të blihet me 107.3 lekë dhe do të shitet 109.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 112 lekë dhe do të shitet me 114 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close