Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 94.6 lekë dhe shitet me 95.8 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 103.9 lekë dhe do të shitet me 104.8 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 106 lekë dhe do të shitet me 107 lekë, ndërsa paundi britanik do të blihet me 121 lekë dhe do të shitet me 122.3 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close