Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 94.6 lekë dhe do të shitet me 96 lekë.

Ndërsa monedha evropiane euro do blihet me 103.6 lekë dhe do të shitet me 104.6 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 107.4 lekë dhe do të blihet me 108.9 lekë.

Paundi britanik në tregun shqiptar do të blihet me 119.4 lekë dhe do të shitet me 121 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close