Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 100 lekë dhe shitet me 101.3 lekë.

Monedha evropian sot do të blihet me 110.6 lekë dhe do të shitet 111.4 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane blihet me 111.7 lekë dhe do të shitet me 112.7 lekë ndërsa paundi britanik do të blihet me 124.4 dhe do të shitet me 126 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close