Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 104.4 lekë dhe do shitet me 105.3 lekë, duke shenuar rritje.

Monedha evropiane euro do të blihet me 112.9 lekë dhe do të shitet me 113.5 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.2 lekë dhe do të shitet me 114.2 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 128 lekë dhe do të shitet me 129 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close