Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 103 lekë dhe do shitet me 104 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 112.5 lekë dhe do të shitet me 113.1 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 127.6 lekë dhe do të shitet me 128.6 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close