Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Dollari amerikan këmbehet me 106.8 lekë në blerje dhe 107.8 lekë në shitje.

Euro blihet me 113.8 lekë dhe shitet 114.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.3 lekë dhe shitet me 129.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.5 lekë, ndërsa në shitje me 116.4 lekë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close