Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 105.2 lekë dhe do shitet me 106.2 lekë.

Edhe euro vazhdon të pësojë një rënie të ndjeshme. Sot monedha evropiane do të blihet me 113.4 lekë dhe do të shitet me 114.2 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114.5 lekë.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 128.5 lekë dhe do të shitet me 130 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close