Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108.7 lekë dhe do të shitet me 109.5 lekë.

Euro do të blihet me 114.7 lekë dhe do të shitet me 115.3 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 129.4 lekë dhe do të shitet me 130.5 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close