Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa shiten e blihen dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një euro do të blihet me 113.9 lekë dhe do të shitet me 114.5 lekë.

Dollari amerikan ka pësuar një rënie, pasi do blihet me 106.3 lekë dhe do shitet me 107.4 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane sot do blihet me 115.2 lekë dhe do shitet me 116.1 lekë.

Ndërsa paundi britanik në tregun shqiptar do të blihet me 128 lekë dhe do shitet me 129 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa shiten e blihen dollari dhe euro

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close