Lajme

Këmbimi valutor për sot

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje. Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.9, Shitet 107.6 Euro: Blihet 121.4, Shitet 122 , Paundi Britanik : Blihet 143.5, Shitet 144.5 Franga Zvicerane: Blihet 115, Shitet 115.9

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: