Lajme

Këngëtari shqiptar: Nëse nuk do të merresha me muzikë, do të isha roje parkingu

Stine, këngëtari i njohur shqiptar i cili shpesh herë ka tërhequr vëmendjen për jetën e tij private, i ftuar në “Friend Zone” tregoi disa të fshehta që nuk i kishte ndarë më herët me publikun.

Ai ka thënë se kur ka qenë adoleshentë pëlqente shumë një vajzë që nuk ja tha kurrë.

“Kam pasur një vajzë fiksim që nuk ja thash kurrë në adoleshencë. Ndërsa nga të famshmit, kam pasur një personazh te filmi “Desperado.”-tha Stine.

Ndër të tjera, ai ka treguar se për klipin që ka kushtuar më pak, ka paguar vetëm një paketë cigare dhe një teke “Johny”, ndërsa ka befasuar me deklaratën e tij plot humor teksa ka thënë: “Nëse nuk do të merresha me muzikë, do të isha roje parkingu.”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: