Lajme

Këngëtarja shqiptare e varros qenin me nderime të mëdha , i ngre edhe lapidar (foto)

Siç dihet, Morena Taraku e ka humbur qenushin e saj të dashur, Moi. Qeni i Morenës i racës Boo, me të cilin ajo ishte tejet e lidhur, ka ngordhur vetëm para pak ditësh.

Bukuroshja, lajmin e trishtë e ka dhënë në media sociale, duke e shoqëruar me një shkrim të ndjeshëm, ku shprehte gjithë dashurinë për Moin e saj.

Morena, e ka varrosur qenin e saj në një varreza qenësh, bile i ka ngritur edhe lapidar. Komentet ngushëlluese për këngëtaren kanë qenë të shumta.

“SHOKU IM BESNIK! SKAM SI TE QUAJ NDRYSHE SEPSE KE PARE GJITHCKA E KE JETUAR ME MUA SEKRETE E SEKRETE DHE PO TE KISHE FOLUR JAM E BINDUR QE ASNJEHERE SDO TREGOJE ASGJE.

SOT TE HUMBA TY QE PER DIKEND MUND TE JESH VETEM NJE QEN I BUKUR DHE I LEZETSHEM, POR UNE ME TY BASHK HUMBA EDHE NJE FEMIJE TE VOGEL BRENDA MEJE QE VETEM TI E MBAJE GJALLE…

TE DUA SHUME, FALEMNDERIT ZOTIT QE ME BEKOJ TE ISHE PJESE E KETIJ UDHETIMI ME MUA … MOS HARRO BESOJI VETEM @eronittsermaxhaj ATJE LART SE VETEM AI DO TE USHQEJ ME KOHE DO LOZE ME TY E DO TI JAP ILAQET ME KOHE SI UNE BEBA JEME… #RIPMOI”, shkruan Taraku.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close