Lajme

Kërcënoi 20-vjeçarin se do i hidhte video në rrjetet sociale, arrestohet i riu nga Elbasani

Policia e Matit ka vënë në pranga një 21-vjeçar nga Elbasani. Sipas uniformave blu, i riu dyshohet se i ka marrë një shumë parash një 20-vjeçari banues në Burrel duke e kanosur se do t’i shpërndante video personale në rrjetet sociale.

I riu nga Elbasani dyshohet se ia ka marrë paratë 20-vjeçarit më 4 Gusht. Por pas denoncimit të këtij të fundit, policia e ka shpallur në kërkim autorin dhe e ka vënë në pranga.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close