Lajme

Kërkesa e qytetarit: Dua të dorëzoj teserën e Bashës

Një qytetar iu është drejtuar ish-kryeministrit Sali Berishës në Peshkopi, duke i kërkuar se ku mund ta dorëzoje teserën e partisë.Ai u shpreh se nuk mban dot një dokument që ka emrin dhe mbiemrin e Lulzim Bashës, që sipas tij është tradhtar. Qytetari: Je gjigandi i kombit shqiptar, me keqardhje e kam, po unë dokumentin me emër, mbiemër të Lulzim Bashës nuk mund ta mbaj, dua ta dorëzoj, nuk mund të mbaj dokumentin e një tradhtari.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: