fbpx
Lajme

Këta janë dy të rinjtë që ndërruan jetë te “Rruga e Kombit”

Shpëtim Manaj dhe Klisman Uka janë dy të rinjtë nga Kukësi, që humbën jetën pasditen e sotme në aksidentin tragjik te “Rruga e Kombit”. Manaj është personi i parë, që humbi jetën nga ky aksident i tmerrshëm dhe trupi i tij ‘fluturoi’ jashtë makinës.

Ndërsa, Klisman Uka, pavarësisht se u dërgua me helicopter drejt Tiranës, nuk arriti që të mbijetonte. I treti që ndodhej brenda automjetit të llojit “Golf”, që doli nga rruga është Samet Elezi. Ky i fundi ishte personi që po drejtonte makinën dhe aktualisht ndodhet në spitalin e Traumës, në gjendje të rëndë. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme. Mjeti i llojit “Golf”, doli nga rruga në autostradën Kalimash-Morinë, pjesë e “Rrugës së Kombit”, në vendin e quajtur “Shkodra Beton” dhe u përbmys.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button