Lajme

Kishin 2 fëmijë bashkë, shqiptari në Greqi mbyt bashkëshorten e tij (Detajet)

Një ngjarje e rëndë është shënuar sërish në Greqi. Sipas një lajmi që ka dhënë televizioni publik Ert në Lakonia të Peloponezit jugor është regjistruar një vr asje tjetër e një gruaje nga bashkëshorti i saj.

Kësaj here vr asësi është një shtetas shqiptar 40 vjeçar. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Vlaqioti. Thuhet se 40 vjeçari e ka mb ytur bashkëshorten e tij 36 vjeçare, pas një sh erri që kanë pasur.

Më pas ai ka telefonuar tek policia dhe ka pohuar kr imin. Çifti ka pasur edhe dy fëmijë.

Kjo është vr asja e 15 e një gruaje nga bashkëshorti i saj në Greqi në 11 muajt e fundit. Shkak për këtë ngjarje të rëndë dyshohet se janë bërë problemet që ata kanë pasur me martesën./Top Channel

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: