fbpx
Lajme

Kishin fshehur he roinë në tubacionin e ujërave të zeza, arrestohen 3 shqiptarë në Greqi!

Tre shqiptarë u arrestuan nga policia greke në qytetin e Artës pasi kishin fshehur 9 pako heroine rreth 2 kg e 402 gram heroinë në tubacionin e vjetër të ujërave të zeza. Shqiptarët e moshave e arrestuar janë të moshave 29, 40 dhe 42-vjeç.

Pas kontrolleve policia gjeti dhe sekuestroi 2 makina, 4 celulare dhe 700 euro që i përkisnin tre shqiptarëve të arrestuar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button