Lajme

Kishte grabitur para dhe bizhuteri me vlerë, merret vendimi drastik për 50 vjeçarin shqiptar në Greqi

Një 50 vjeçar shqiptar, është arrestuar në zonën e Agion Nikolaos në Greqi ku kishte vjedhur vazhdimisht makina të personave të ndryshëm.

Sipas hetimeve të policisë, 50 vjeçari ka kryer 9 grabitje makinash, ku hynte me dhunë dhe merrte paratë që drejtuesit e mjeteve linin aty dhe bizhuteritë me vlerë.

Pas arrestimit të tij, i është gjetur një kapuç, elektrik dore dhe mjete të tjera për vjedhje. Sipas mediave greke, shqiptari kishte kryer grabitje të makinave në këtë zonë që nga tetori i vitit të kaluar

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close