Lajme

Kishte kandiduar për garën si drejtues i Prokurorisë së Sarandës, Sali Hasa u përjashtua nga gara pasi nuk plotësonte kushtet

Sali Hasa prokurori që u vu ditën e sotme në pranga nga SPAK, kishte kandiduar për garën si drejtues i Prokurorisë së Sarandës, por ishte përjashtuar në muajin maj nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë pasi nuk plotësonte kushtet. Disa vite më parë Sali Hasa ka qenë efektiv policie dhe drejtues i komisariatit të Peqinit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: