Lajme

Kishte shkuar për të takuar të dashurin, 20 vjeçarja…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 20 vjeçare është përdhunuar nga katër persona. Mediat greke, bëjnë me dije se turistja austriake, është përdhunuar në grup nga katër persona të cilët mësohet se janë me shtetësi greke. Siç raportojnë mediat, 20 vjeçarja është përdhunuar nga katër djem të moshës 30, 28, 26 dhe 27 vjeç.

20 vjeçarja, indetiteti i të cilës nuk është bërë i ditur mësohet se ka shkuar në shtëpinë e 27 vjeçarit i cili ishte i dashuri i saj, pa qenë në dijeni se aty ndodheshin dhe shokët e tij. Ajo pretendon se katër grekët e kanë përdhunuar në grup, mirëpo kjo akuzë është mohuar nga vetë ata. Sipas tyre, 20 vjçaren e kanë takuar për të kryer marrëdhënie seksuale me të, me vullnetin e saj të lirë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: