Lajme

Kjo unazë është gjetur në plazhin e Regina Blu Vlorë !

Një unazë është gjetur në plazhin e Regina Blu Vlorë dhe duan ta dorëzojnë te personi që i ka humbur !

Nëse e di emrin që është shkruar brenda saj është e juaja shkruan faqja e Regina Blu Vlorë! Na kontaktoni 069 206 5399 ! Faleminderit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: