Lajme

Kjo vajzë fiton 4500 Euro në muaj nga rrjetet sociale

Jodie Carnall thotë se përfiton më shumë se 4 mijë Paund (mbi 4500 Euro) në muaj duke shitur video seksi në Snapchat.

Për abonentët e saj në rrjetet sociale, ajo tregon se ka një tarifë 20 deri në 200 Paund. Jodie ka thënë për BBC se shërbimet e saj i reklamon gjithashtu në Facebook, Twitter dhe Instagram. Ajo shet video me përmbajtje seksuale të vetes së saj, por sqaron se nuk është vajzë eskort.

“Është njësoj si njerëzit që këndojnë, apo artistët që shesin pikturat e tyre. Unë shes fotot dhe videot e mia. Unë nuk jam eskortë, më kanë ofruar mijëra Paund për t’u takuar me të tjerë, por unë kam refuzuar“, shprehet Jodie.

Ajo pranon se merr edhe ofendime për punën e saj, dhe kjo gjë duket se e shqetëson.

Rrjeti social Snapchat thotë se nuk lejon video me përmbajtje pornografike dhe i heq kur raportohen nga persona të tjerë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: