fbpx
Lajme

Klienti ikën barkasi nga berberi nga frika e tërmetit (Video)

Një tjetër video tregon momentin e panikut që kanë përjetuar qytetarë të ndryshëm gjatë tërmetit të fuqishëm që ra sot që ndikoi në përditshmërinë e aktivitetit normal të ditës së tyre. Pamjet më të fundit vijnë nga një berberhane në Tiranë, ku një klient sapo ka ndjerë lëkundjet e para të tërmetit ka lënë karrigen dhe ka bërë të dalë jashtë.

Nga frika e lëkundjeve të forta ai është shtrirë gati barkas me qëllim për të dalë jashtë, por paniku e ka bllokuar duke mos mundur të lëvizë për disa sekonda deri sa intensiteti i lëkundjeve ka rënë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button