fbpx
Lajme

Klodiana Lala: Turp t’ju vijë, tani dekoroni Artan Shkëmbin(Paralajmërimi i fortë)

Gazetarja Klodiana Lala është revoltuar pas vendimit të Komisionit të Jashtëm të Vlerësimit, i cili shkarkoi nga detyra Arben Frashërin. Ky i fundit mbante pozicionin Drejtor i Drejtorisë Rajonale Fier – Berat, në Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme. Në një postim në rrjetet sociale, Lala e cilëson të turpshëm procesin e Vettingut në Polici, ndërsa risjell në vëmendje edhe rastin e Artan Shkëmbit, i cili akuzohet se dekonspiroi operacionet e OFL-së.

“E shkarkuat Arben Frasherin? Turp tju vije. Tani jepini dekorate Artan Shkembit. Here tjeter nuk ua con materialet trafikanteve me encro apo crypto, por udheton drejt Gjermanise, ua dorezon personalisht. Vettingashe letyra…”-shkruan gazetarja Klodiana Lala.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button