fbpx
Lajme

Konfirmohet lista e kandidatëve për deputetë të PD-së në Sarandë, ja kush mori më shumë vota kundër

Anëtarësia e Partisë Demokratike në Sarandë ka konfirmuar të plotë listën me 8 kandidatë të propozuar për deputetë. Pas procesit të votimit, mësohet se më i kontestuari ndër kandidatët ka qenë zoti Ilir Nikolla, ndërsa më pak të konstestuarit kanë qenë Jolio Dine dhe Kreshnik Bozho, me 12 vota secili.

Sipas rendit zbritës në marrjen e votave:

1-Ilir Nikolla 2-Skerdilajd Sulozeqi 3-Klaudia Bajrami 4-Zana Piro 5-Irini Naci 6-Shpetim Ahmeti 7-Kreshnik Bozho 8-Jolio Dine

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button