Lajme

Kontrollet e RENEA-s dhe policisë në zonën e Liqenit të Thatë, shoqërohen disa persona të skeduar

Disa persona janë shoqëruar gjatë aksionit të forcave operacionale dhe RENEA në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Operacioni është zhvilluar pas ngjarjeve të fundit kriminale në vend, për kapjen e personave në kërkim.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të arrestuar, por policia vetëm ka shoqëruar disa në komisariat për t’u marrë në pyetje.

Janë kontrolluar 3 automjete luksoze në të cilat ndodheshin disa persona që janë shoqëruar nga forcat operacionale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close