Lajme

Kontrolli në kamion habit policinë në Durrës, në kabinë gjejnë një vajzë

Tentativa për të çuar një vajzë jashtë shtetit dështoi për një 27-vjeçar nga Fieri. Skema që ai do të kryente për të realizuar planin do të zbulohej nga policia kufitare e Durrësit.

Sipas asaj që kanë njoftuar uniformat blu, i arrestuari do të kalonte jashtë kufirit një 27-vjeçare me iniciale M.V.

Këtë kishte menduar që ta fshihte në kabinën e kamionit. Por gjithçka do të zbulohej dhe ai do të arrestohej. Ndërsa 27-vjeçarja është proceduar penalisht në gjendje të lirë./tvklan.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close