Lajme

“Kontrollonte deri në 4 makina mbrapa”, dëshmia e shokut të Erigers Mihasit: Ishte shumë i kujdesshëm, në lokale nuk ulej prej muajsh

Erigers Mihasi, 32 vjeç, mbeti i vrarë në një atentat mafioz që iu bë mbrëmjen e së shtunës në Tiranë, në zonën e Astiri.I vdekur mbeti dhe miku i tij, pasagjeri që ndodhej në mjet Armando Dumani.

Një shok i Mihasit, ka dhënë dëshminë e tij në Polici dhe është shprehur se i riu ishte shumë i kujdesshëm. Madje, sipas tij, Erigersi kontrollonte deri në 4 makina mbrapa kur dilte në lëvizje. Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur një pjesë nga dëshmia e shtetasit A.H, i cili është shprehur para hetuesve se Eriger Mihasi kishte muaj që nuk ulej më në lokale. “Erigersi ishte shumë i kujdesshëm kur lëvizte, kontrollonte deri me 4 makina mbrapa. Kishte disa muaj që nuk ulej në lokale, por kur dilte me ta lëvizte me makinë”, ka thënë shoku i v iktimës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: